Najczęściej czytane POSTY

czwartek, 29 listopada 2012

Espera i Fuenta - Nowości Radawaya 2013

        Kończy się następny rok ciężkiej pracy. Wielkimi krokami zbliżają się Święta i upragniony Sylwester, a firma Radaway nie daje za wygraną i zamiast odpoczywać i przygotowywać się do Świąt podkręca tempo. 
        Kolejna jesień przywita nas nowościami produktowymi.  Espera i Fuenta to nowe serie drzwi i kabin prysznicowych, które Polski producent z Poznania wprowadzi do sprzedaży już po Nowym Roku. Zajmiemy się w tym tekście Linią Fuenta, która zaskakuje.

       Zaskakuje szczegółami i wydaje mi się, że będzie hitem sprzedażowym 2013 roku. Kabina PDD posiadająca szkło hartowane 6 mm w standardzie z powłoką Easy Clean ułatwiającą utrzymanie w czystości.
       Dodatkowo w produkcie w atrakcyjnej cenie firma Radaway dorzuca 1950 mm wysokości kabiny i daje mechanizm unoszący i opuszczający drzwi ( co niejako jest już standardem w kabinach tego producenta). Tego mogliśmy się spodziewać.
       Estetyczne chromowane detale i nowość  górną maskownicę profili przyściennych tego do tej pory nie było a jest to z cała pewnością bardzo przydatny element . 
 
     Mamy do wyboru 4 kolory szkła:
  • przejrzyste
  • grafitowe
  • brązowe
  • Intimato oczywiście wszystkie z powłoką EASY CLEAN.
       Montaż na wymiar, profile chromowane to można powiedzieć następny standard, który już nie robi wielkiego wrażenia. Ale jest bardzo przydatny dla handlowców i klientów. Ponieważ można zagospodarować prawie każdy kąt w Państwa łazience produktami Radawaya i dostosować tym samy kabinę do każdej potrzeby klienta i pomysłu projektanta.
       Kabiny z linii FUENTA można montować zarówno na brodziku jak i bezpośrednio na podłodze. A co najważniejsze oprócz standardowych wymiarów typu Fuenta PDD 80 czyli 80x80, Fuenta PDD 90x90, Fuenta PDD 100x100 producent wprowadza w kabinie półokrągłej wymiary asymetryczne typu Fuenta PDD E 80x90, oraz Fuenta PDD E 100x80, które są uniwersalne i można je montowac zarówno jako wersje lewe lub prawe a co najważniejsze będą na stanach magazynowych producenta. Przedstawiłem Państwu Model PDD z serii FUENTA. Jest ich zdecydowanie więcej ale wystarczy na dzisiaj. 

Ja kończę a Państwu polecam rezerwację nowości w salonach handlowych. Aby po Nowym Roku długo nie czekać na znakomity produkt w przystępnej cenie o atrakcyjnym designie.

Pozdrawiam i  Życzę udanych zakupów oraz Zdrowych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szampańskiej Zabawy Sylwestrowej.

Jarosław Oczkowski

Zapraszam również na blog //kuchniailazienka.blogspot.com/
gdzie znajdą Państwo nowości produktowe, opisy, filmy i wiele interesujących rzeczy.


Patronem bloga jest sklep http://alejalazienek.pl/


Dziękujemy za udostępnienie materiałów firmie

RADAWAY 

Radaway Sp. z o.o.
ul. Górecka 104
61-483 Poznań

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz