Najczęściej czytane POSTY

środa, 2 listopada 2011

Nowości produktowe firmy Radaway – listopad 2011

        Listopad 2011 roku przynosi nam mnóstwo nowości produktowych w firmie Radaway. Poza nowymi liniami kabin prysznicowych, które opiszę w następnym poście producent wprowadził do swojej oferty nowe brodziki akrylowe do montażu bezpośrednio na podłodze. 


     Są to kwadratowe brodziki z linii ARGOS C o standardowych wymiarach 800mm x 800mm, 900mm x 900mm oraz 1000mm x 1000mm, wysokości 55 mm i głębokości 20 mm. Nowym rozwiązaniem, a do tego bardzo estetycznym jest kwadratowe wgłębienie na specjalny syfon R399, który jak większość syfonów posiada otwór odpływowy o średnicy 90 mm, samoczyszczący z podwyższoną prędkością wypływu wody do 38 l/min. Różnicę dostrzeżemy gołym okiem, ponieważ zamiast okrągłej rozety do której przyzwyczaiła nas większość firm produkujących syfony do brodzików zobaczymy chromowaną kwadratową pokrywę o długości boku 120 mm co powinno użytkownikom się spodobać.
Natomiast od 1stycznia 2012 roku dostępna będzie prostokątna wersja tego brodzika o nazwie ARGOS D o wymiarach bardzo nietypowych jak do tej pory dla firmy Radaway.
        Dlatego z niecierpliwością czekamy na nowe rozmiary, a na tę chwilę dostępny będzie jedynie rozmiar 1200 mm x 800 mm. W późniejszym czasie sukcesywnie wprowadzane będą pozostałe cztery modele, ale o nich porozmawiamy w styczniu 2012 .Dziękujemy za udostępnienie materiałów firmie

RadawayPozdrawiam

Jarosław Oczkowski

Zapraszam również na blog //kuchniailazienka.blogspot.com/
gdzie znajdą Państwo nowości produktowe, opisy, filmy i wiele interesujących rzeczy.

Patronem bloga jest sklep http://alejalazienek.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz