Najczęściej czytane POSTY

poniedziałek, 17 września 2018

Nowości produktowe firmy Radaway Modo New Black II Factory – Wrzesień 2018


     Polski producent kabin prysznicowych, firma Radaway, zawsze znajdzie pretekst, aby wprowadzić na rynek nowe produkty.
    Tym razem, wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, na rynek wchodzi kilka nowych produktów między innymi Modo New Black II Faktory, czyli Walk-in o nowoczesnym designie w szkle o grubości 8 mm z powłoką EasyClean w kolorze czarnym.


     Producent zaskakuje różnorodnością wymiarów. Produkt możemy zamówić już od 50 cm do 160 cm w odstępie co 5 cm. Jest to nowość w typoszeregu wymiarowym firmy Radaway. Na dzień dzisiejszy producent podaje 5-tygodniowy termin realizacji. Bardzo ciekawe rozwiązanie. Gratuluję pomysłu, życzę ogromnego zainteresowania tym produktem oraz dużej ilości sprzedanych produktów.


Dziękujemy za udostępnienie materiałów producentowi firmie Radaway


Pozdrawiam

Jarosław Oczkowski


Zapraszam również na blog //kuchniailazienka.blogspot.com/

gdzie znajdą Państwo nowości produktowe, opisy, filmy i wiele interesujących rzeczy.


Patronem bloga jest sklep http://alejalazienek.pl/2 komentarze:

  1. Wyposażenie kuchni bardzo ciekawe, aktualnie sama jestem na etapie wyboru mebli do kuchni, wpadły mi modele opisane na tej stronie https://www.meble-wyprzedaz.pl/k/meble-kuchenne/, jednak nadal nie mogę dokonac wyboru. Który wybralibyście osobiście?

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeżeli chodzi o wyposażenie kuchni, to ja ostatnio nabyłem na https://duka.com/pl/ kilka dodatków, które często przydają mi się podczas gotowania. Był to m.in. wok oraz elektryczny młynek do soli i pieprzu. Ten ostatni świetnie sprawdza się do szybkiego doprawiania potraw. Zawsze mam go pod ręką.

    OdpowiedzUsuń