Najczęściej czytane POSTY

sobota, 29 października 2011

Kabina przyścienna Essenza KDJ+S firmy Radaway.

       Przedstawię Państwu alternatywę dla klienta, który nie ma wolnego narożnika do zamontowania kabiny a marzy o estetycznej i przestronnej kabinie prysznicowej. Rozwiązaniem jest kabina przyścienna z linii Essenza o symbolu KDJ+S. Jest to model o prostej formie, składający się z dużych tafli 6 mm szkła i chromowanych zawiasów z mechanizmem unoszenia, który w czasie pracy zapobiega niszczeniu uszczelki progowej. A ponadto w czasie zamykania, gdy zawias się opuszcza dodatkowo dociska tę uszczelkę do listwy progowej co zwiększa szczelność i komfort kąpieli. 


Jest to kabina o wysokości 1950 mm, czyli wyższa niż większość kabin dostępnych na rynku. Występuje w kilku rozmiarach, które podam w tabeli poniżej. Posiada dodatkową powłokę Easy Clean ułatwiającą utrzymanie szyby w czystości.W poniżej przedstawionych opcjach wymiarowych drzwi mogą być zamontowane na prawą lub lewą stronę (zdjęcie przedstawia kabinę z drzwiami lewostronnymi). 
Dodam tylko, że kabina posiada nowoczesne proste zawiasy oraz chromowane profile przyścienne. W tej opcji występuje jedynie szkło przezroczyste oczywiście z powłoką Easy Clean. Polecam Państwu tę kabinę ze względów estetycznych i cenowych. W tej serii najtańsza wersja tego modelu kosztuje 2613 pln co jest bardzo atrakcyjną ceną. 


Dziękujemy za udostępnienie materiałów firmie

RadawayPozdrawiam

Jarosław Oczkowski

Zapraszam również na blog //kuchniailazienka.blogspot.com/
gdzie znajdą Państwo nowości produktowe, opisy, filmy i wiele interesujących rzeczy.
Patronem bloga jest sklep http://alejalazienek.pl/
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz